ÇOK OKUNANLAR

Kız çocuklarına cinsel istismarda bulunan uzman çavuş tutuklandı

Van’da görev yapan uzman çavuş Talip K., lise öğrencisi iki çocuğa cinsel istismarda bulunmaktan tutuklandı.

‘Akar’la ilgili kulislerdeki cümleyi paylaşayım: ‘Şeytanla yarışa girse kazanır’

Mustafa Balbay, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’nun 10 büyükelçi konusunda Erdoğan’ı ikna edemeyince Akar’dan ‘ağırlığını koymasını’ istediğini yazdı.

Beyaz Saray'dan Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin açıklama

Biden'ın Avrupa ziyaretinde Erdoğan'la görüşme olasılığına ilişkin Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada 'Programda yerimiz var' denildi.

Irak ve Suriye tezkeresi TBMM'den geçti

Meclis Genel Kurulu’nda görüşülen Irak ve Suriye’ye yönelik tezkere AKP, MHP ve İYİ Parti oylarıyla kabul edildi.

Emekli Büyükelçi Loğoğlu: Erdoğan'a çıkış yolu açıldı

'Bir çıkış yolu bulunmuş görünüyor. Büyükelçilerin yaptığı bu açıklama esasında bir geri adım olarak görülemez. Çünkü Viyana Sözleşmesi’nin 41. maddesi hükümlerine uydukları teyit ediliyor.'

Barzani'den 'çözüm süreci' açıklaması: Hala mümkün

Kürt sorununa ilişkin konuşan Barzani, 'Kürtlerin bulunduğu ülkeler çerçevesinde meselenin barış yoluyla çözüme kavuşturulması gerekiyor. Bu konu gözardı edilerek çözülemez' dedi.

Bülent Arınç: Soros o zaman baş tacımızdı

Eski Meclis Başkanı Arınç, Erdoğan'ın 'Sorosçu' eleştirilerine yanıt verdi: İnsanların 'Vay Sorosçu' diye suçlanması yanlış. Bir dönem bunlar baş tacımızdı.

Aykan Erdemir: Halkbank davası kararı tarihi bir dönüm noktası

'Emsal teşkil eden bu dönüm noktası niteliğindeki karar, Tahran'ın ABD yaptırımlarından kaçınmasını kolaylaştıran yabancı finans kurumlarına karşı Amerikan caydırıcılığını inşa edecek.

Prof. Dr. Baskın Oran’dan 10 büyükelçi yorumu: Türkiye’nin canına okuyacak

'Erdoğan, içişlerimize müdahale ettirmeyiz diyor. Hangi içişleri? Sen kalkmışsın Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kararları kesindir, ben bunları uygulayacağım diye imza atmışsın.'

Daron Acemoğlu, yeni dönemin Kemal Derviş'i mi olacak?

TÜSİAD'ın 'Yeni Bir Anlayışla Geleceği İnşa' raporunu değerlendiren Kozanoğlu, ekonomist Daron Acemoğlu'nun Kemal Derviş’in yeni sürümü olarak kamuoyuna sunulduğu söylüyor.