Üniversite öğrencilerini izleyerek mastürbasyon yapan tacizci aranıyor

Tacizciyi görüntüleyen üniversite öğrencisi Göksu Ö., 'Marmaris’te bu olay benim üçüncü kez başıma geldi' dedi.

06.01.2022 00:40    Güncelleme: 06.01.2022 00:40

Muğla'nın dünyaca ünlü turistlik ilçesi Marmaris'te, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü 1. sınıf öğrencisi Göksu Ö. (22), arkadaşlarıyla birlikte yürüyüşe çıktı.

Göksu, meydanda arkadaşlarını beklediği sırada kendilerini gören erkeğin, bankta oturarak mastürbasyon yaptığını fark etti. Bir yandan cep telefonu kamerasıyla tacizciyi kaydeden Göksu Ö., bu kişiye bağırarak tepki gösterdi. Telefonla kaydedildiğini fark eden tacizci, koşar adımlarla meydandan uzaklaştı.

Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbarın ardından olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Saatlerce süren arama çalışmalarına rağmen 45-50 yaşlarındaki tacizci bulunamadı.

'MARMARİS'TE BU OLAY BENİM BAŞIMA ÜÇÜNCÜ KEZ GELDİ'

Mastürbasyon yapan kişi hakkında şikayetçi olan Göksu Ö., "Arkadaşım B. ile birlikte meydanda diğer arkadaşlarımızı bekliyorduk. Meydanda sadece biz ve o kişi vardı. Şahıs, bizim karşımıza geçip cinsel organıyla oynamaya başladı. Marmaris’te bu olay benim üçüncü kez başıma geldi. Önceki iki olayda çekme fırsatım olmamıştı. Bu kez video çekme fırsatı buldum. İhbarın ardından olay yerine polisler geldi. Videoyu yayarak kadın olarak mücadelemizi sürdüreceğiz. O şahsın bulunmasını ve onun gibilerin bu kadar rahat davranmamasını gönülden arzu ediyorum" dedi. (DHA)

marmaris muğla üniversite taciz mastürbasyon erkek şiddeti cinsel taciz

BAĞLANTILI HABERLER