Isparta'da konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan sahne alacak

Uluslararası Gül Festivali kapsamında düzenlenecek olan Melek Mosso konseri ‘ahlaksızlığı özendirdiği’ gerekçesiyle iptal edilmişti. Festivalde, Mosso yerine Seda Sayan sahne alacak.

27.05.2022 23:46    Güncelleme: 28.05.2022 00:11

Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında düzenlenecek olan Melek Mosso konseri ‘Ahlaksızlığı özendirdiği’ gerekçesiyle iptal edilmişti.

Sosyal medyada yoğun eleştiri toplayan duruma sanat camiasından da çok sayıda tepki gelmişti. Mosso ile birlikte son dönemde konserleri iptal edilen birçok şarkıcıya ünlü isimlerden destek mesajları paylaşıldı.

Bu akşam Isparta Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso yerine sahne alacak ismin Seda Sayan olduğu açıklandı.

Sayan da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda konser detaylarını paylaştı.

Hedef gösterilmişti: Melek Mosso'nun da konseri iptal edildi

Melek Mosso'nun Isparta'daki 'Gül Festivali'nde sahne alacağı konser iptal edildi.

Konseri iptal edilen Melek Mosso: Birkaç kendini bilmeze kalmadı ahlakımı sorgulamak

Melek Mosso, hedef gösterilerek konserinin iptal edilmesine karşı 'Kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim' dedi.

Akşener'den Melek Mosso'ya destek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AKP'li Isparta Belediyesi tarafından konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Bergen şarkısıyla destek verdi.

Funda Arar ve Derya Uluğ: Melek Mosso yoksa biz de yokuz

Melek Mosso'nun Isparta konserinin iptal edilmesinin ardından aynı yerde konser verecek olan Funda Arar ve Derya Uluğ da sahneye çıkmama kararı aldı.

melek mosso konser iptali ısparta seda sayan gül festivali

BAĞLANTILI HABERLER