Ebrar Karakurt: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

Karakurt, 'Doğum günü, arkadaş buluşması, bayram seyran kaçıran bir insan olarak, pişman olduğum konular bunlar' dedi.

20.10.2021 14:09    Güncelleme: 20.10.2021 14:09

Yaz döneminde İtalya'nın Novara takımına transfer olan voleybolcu Ebrar Karakurt, kişisel sponsoru olan Elidor'un YouTube kanalına konuk oldu.

Karakurt, hayatının sosyal medyada göründüğü gibi olmadığını söylerken saçlarını neden pembeye boyadığını da açıkladı.

'KÜÇÜKLÜKTEN BERİ HAYALİNİ KURUYORUM'

"Kendi yolunda ilerlerken bir hayalin var mıydı?" sorusuna Ebrar, "Bu başarının küçüklüğümden beri hayalini kuruyordum. Birer birer gerçekleştiriyorum. En büyük hayalin Olimpiyat altını. 2024 Paris Olimpiyatları. Ben inanıyorum, neden olmasın?" dedi.

'PİŞMAN OLDUĞUM KONULAR...'

Spor kariyerinde yaptığı fedakarlıklarla ilgili, "Sporculuk demek, bence çok büyük fedakarlıklar demek. Aileniz ve etrafınızdaki bir sürü insandan fedakarlık veriyorsunuz. Doğum günü, arkadaş buluşması, bayram seyran kaçıran bir insan olarak, pişman olduğum konular bunlar" diye konuştu.

'SOSYAL MEDYADA GÖRÜNDÜĞÜ KADAR MUTLU DEĞİLİM'

Sosyal medyada göründüğü kadar mutlu olmadığını ifade eden Ebrar, "Orası o kadar renkli değil. Bolca antrenman, bolca stres, bolca hayal kırıklığı bazen stres. bazen çok mutluluk Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" dedi.

Ebrar, pembe saçı neden tercih ettiğiyle ilgili soruya da şu yanıtı verdi:

"Yakışıyor, yapıyorum yani. Başka bir açıklaması yok. Çok düşündüm acaba bu yakışır mı, şu yakışır mı diye. Baktım ki benim yaptığım renkleri ben beğeniyorum, üzerine insanlar beğeniyor bu renkleri. Dedim ki artık ben ne yapsam yakışacak. Her rengi denemeye çalışıyorum."

ebrar karakurt voleybol

BAĞLANTILI HABERLER