CHP'li Tekin'in falından başkan adaylığı çıktı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle ilgili kahve falı baktırdı.

15.11.2018 11:51    Güncelleme: 14.11.2019 12:36


Sözcü gazetesinin Ankara bürosunu ziyaret eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle ilgili  değerlendirmelerde bulunduktan sonra kahve falı baktırdı.

Sözcü'den Dilek Karaaslan'ın baktığı kahve falından 'başkan adaylığı' çıkınca fincanı alıp inceleyen Tekin, “Ben CHP'liyim. Adaylık için ben partime ‘kapıma gelin' demem. Ben partimin kapısına giderim. Gidip genel başkanımla konuştum. Yaklaşık 3 yıldır İstanbul'da hazırlıklarım var, projelerimiz var. Önümüzdeki seçim, klasik bir yerel yönetim seçimi değil. Demokrasimizin devam edip etmeme seçimidir. ‘Onlarca farklı yöntemler kullanılarak sahada kim bir fazla oy alıyorsa aday o olmalıdır' dedim. Biz de hepimiz etrafında kenetlenmeliyiz. Bir tek lobim var o da millettir.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığı için adı sık sık gündeme gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in ziyaretini bugün ki köşesinde kaleme alan Saygı Öztürk, ziyaret sırasında yaşananları anlattı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Gürsel Tekin kahvesini içtikten sonra, arkadaşımız Dilek Karaarslan da falına baktı. “Başkan adaylığı gözüküyor” demesi, Tekin'in hoşuna gitti. O da, fincanı dikkatlice inceledi, Saygı Öztürk de “Hayırlısı neyse o olsun” dileğinde bulundu. (HABER MERKEZİ)

Kahve falı CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Yerel seçimler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı

BAĞLANTILI HABERLER