Bakan Nebati, TİM, OYDER ve İMEAK heyetleriyle görüştü

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği ve Deniz Ticaret Odası yöneticileriyle görüştü.

21.02.2022 18:24    Güncelleme: 21.02.2022 18:24

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelerek, yürürlüğe koydukları yeni ekonomik adımlara ilişkin görüş alışverişini sürdürüyor. Bakan Nebati bu kapsamda bugün sırasıyla TİM, OYDER ve İMEAK heyetleriyle bir araya geldi. Nebati, bu görüşmeleri Twitter hesabından duyurdu. Nebati’nin açıklamaları şöyle:

“Bugün @turkihracat Başkanı Sayın @ismail_gulle ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Katılımcı bir anlayış ilkesiyle iş dünyasıyla olan görüşmelerimize devam ediyoruz.”

“OYDER Başkanı Sayın Turgay Mersin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. Sektörel bazlı görüş ve önerilerin yanı sıra uygulamaya koyduğumuz politikalarımızın etki ve çıktılarını detaylı bir şekilde aktardık.”

"İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Sayın Tamer Kıran ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladığımız toplantıda, uyguladığımız aksiyon adımlarını ve sektöre yönelik detayları ele aldık."

Hazine ve Maliye Bakanlığı Nurettin Nebati Türkiye İhracatçılar Meclisi Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Deniz Ticaret Odası

BAĞLANTILI HABERLER