Babacan: Seçim günü geldiğinde Beştepe'de duvarlar titreyecek

Babacan, 'DEVA damlaları birikiyor, sel oluyor; inşallah bütün barajları yıkacak. Seçim gününde DEVA Partisi'ne evet mührü basıldığında Beştepe'de duvarlar titreyecek' dedi.

05.06.2022 22:33    Güncelleme: 05.06.2022 22:33

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, İstanbul'da partisinin Adalar ilçe binasının açılış törenine katıldı.

Babacan burada yaptığı konuşmada DEVA Partisi'nin lafta değil, özde çevreci parti olduğunu belirterek Dünya Çevre Günü'nü kutladı.

Babacan burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

'TEK AMACIMIZ ÖZGÜR VE ZENGİN BİR TÜRKİYE'

“DEVA damlaları birikiyor, sel oluyor. Sel olan damlalar inşallah bütün barajları yıkacak. Seçim günü geldiğinde oy pusulasında vatandaşlarımız damlanın, DEVA Partisi'nin altına evet mührünü bastığında Beştepe'de duvarlar titreyecek. Ondan sonrası kolay. Bu iş bizde.

Avrupa'nın en büyük nüfusu bizde. En genç nüfus bizde. En büyük topraklar, en büyük tarım alanları bizde. Fakat çok kötü bir yönetim de bizde. Bu kötü yönetim ilk seçimde müsait bir yerde inip bizler iş başına geldiğimizde sorunlar çok hızlı bir şekilde çözülmeye başlayacak. DEVA kadroları buna inanıyor. Bizim tek amacımız özgür ve zengin bir Türkiye.

Kabustan uyanıp bir yudum su içme hızında bu ülkede her şey düzelmeye başlayacak. Özgürlük, anında… Herkes nefes almaya başlayacak. Gençler sosyal medya kullanmaktan korkmayacak. Gazeteciler, yazarlar, yorumcular konuşmaktan korkmayacak. Onun için korkma Türkiye diyoruz.”

ali babacan seçim deva partisi

BAĞLANTILI HABERLER