Alman turist, otel odasında ölü bulundu

Kuşadası'na tatile gelen Fombank Manuela Diana, otel odasında cansız olarak bulundu. Diana'nın kesin ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak.

02.05.2022 15:36    Güncelleme: 02.05.2022 15:36

Aydın'ın Kuşadası ilçesine, bir süre önce turist olarak gelen Alman Fombank Manuela Diana (50), 3 gün önce giriş yaptığı otelin odasında ölü bulundu. Vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmayan, kalp krizi şüphesi üzerinde durulan Diana'nın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacak.

Olay, dün gece Yavansu Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan bir otelde meydana geldi. Otel personeli bir odadan gelen koku üzerine, durumu sağlık ekipleri ve polise bildirdi. Odaya giren ekipler, bir kadının yerde hareketsiz yattığını gördü. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde kadının hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Cesedin Türkiye'ye bir süre önce Almanya'dan turist olarak gelen ve 3 gün önce otele giriş yapan Fombank Manuela Diana olduğu belirlendi. Diana'nın vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı bildirilirken, ekiplerin kalp krizi şüphesi üzerinde durduğu öğrenildi. Diana'nın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacağı bildirildi. (DHA)

kuşadası turist şüpheli ölüm

BAĞLANTILI HABERLER