AKP Kadın Kolları Başkanı'ndan Erdoğan'a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

23.05.2020 00:47    Güncelleme: 23.05.2020 00:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gerçekleştirdiği toplantıya katılan Meryem Demir'ın sözlerine Erdoğan, 'Haşa' diye yanıt verdi.

Çorum AKP Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, CumhurbaşkanıTayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, Erdoğan’a hitaben, “ (Allah) çocuklarımın ömründen alsın size versin” dedi.
 
Gazete Duvar'dan Elvan Yılmaz'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum’da AKP İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

Toplantıda, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan sonra söz alan Meryem Demir, Erdoğan’a “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim: İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Meryem Demir’in bu sözlerine “Haşa, Rabbim inşallah onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere, bizlere nasip etsin” karşılığını verdi. (HABER MERKEZİ)