SON HABERLER

Covid-19’a yakalanan belediye eski başkanının gözaltı kararı kaldırıldı

Kanser hastası olan ve Covid-19’a yakalanan Beytüşşebap Belediyesi eski Başkanı Faik Dursun hakkındaki gözaltı kararına yapılan itiraz kabul edildi.

Vefat eden kadın komşularına 58 milyonluk miras bıraktı

Almanya’nın Hessen eyaletinde 2019 yılında hayatını kaybeden 73 yaşındaki Renate Wedel, yaşadığı kasaba sakinlerine 6.2 milyon euro (58 milyon TL) miras bıraktı.

Savaş ve seyir

Suriye kaynaklı haberlere bakılırsa bölgeden yeniden cihadist paramiliter güçler toplamaya çalışan TC’nin bu kez hedefinde Keşmir-Hindistan var.

bir buzul gibi

bir de ideolojik zırvalar var tabii, kadınların önünde. örneğin duygusal oldukları palavrası. her gün, öfke duygusuna, hamasete teslim olmuş erkekler izliyoruz siyaset haberlerinde.

'Öyküler oradadır, yanımızdan geçer, otobüste karşımıza oturur, kahvede size selam verir'

Tam da 3 Aralık günü yanıtlıyorum bu soruyu. Kadırga’daki o muhteşem binanın yerle bir olduğu ve bizim Ersin’i kaybettiğimiz gün

Seçmen desteğini kaybetmiş bu iktidar seçime gider mi?

Yıllardır iktidar partilerine gözü kapalı oy vermiş seçmenler bile artık ülkenin düşürüldüğü bu vahim durumun sorumlusu olarak koalisyonu ve Erdoğan’ı gösteriyor.

Yatırım planında olmayan Kanal İstanbul, İmamoğlu’nun şahsında muhalif kesimleri nasıl konsolide etti?

Erdoğan ile İmamoğlu’nu Kanal İstanbul yüzünden karşı karşıya getiren süreç, İmamoğlu’nun projenin vereceği zararları, Aralık 2019’da 15 maddede açıklamasıyla başladı.

6 aylık hamile hemşire Coronavirus'ten hayatını kaybetti

Kocaeli'de yaşamını yitiren genç hemşire, memleketi Tokat'ta toprağa verildi.

Meğer damat kayınbabasına 'gözünü toprak doyursun' demiş

Aldığı farklı sonuca rağmen güven vermeyen bir takımda suçlanacak son kişi oyuncudur.

Felçi tutuklu ATK raporuna rağmen polisin 'toplum için tehlikelidir' raporundan dolayı bırakılmıyor

Boynundan aşağısı felçli olan tutuklu Abdullah Turan’ın babası Mehmet Zahit Turan, oğlunun emniyetin verdiği 'toplum için tehlikelidir' raporundan dolayı serbest bırakılmadığını söyledi.